Internet

Twój niezwykły e-sklep

Jeżeli myślisz nad tym, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl opracowało własne oprogramowanie, które jest jasne w obsłudze i równocześnie pełne przydatnych opcji. Wszystko dlatego, by zagwarantować naszym partnerom i ich klientom usługi na największym poziomie. Otworzenie e-sklepu na platformie Shopelo.pl to gwarancja dostępu do rozwiązań dostosowanych do różnorodnych potrzeb osób, chcących sprzedawać w Internecie. Rozwiązania Shopelo.pl to obsługa płatności oraz dostaw, również do najpopularniejszych wśród dostępnych opcji Paczkomatów InPost – nawet bez podpisywania umów z firmami, zajmującymi się dostarczaniem paczek. To połączenia z marketplace’ami, systemami finansowo-księgowymi oraz porównywarkami cen, a jest to tylko fragment świadczonych przez nas usług.

Z prowadzonych przez nas statystyk wynika, że korzystanie z przygotowanych przez specjalistów Shopelo.pl rozwiązań pozwala firmie oszczędzić 2-4 godziny każdego dnia. Eksperci Shopelo.pl regularnie pracują nad aktualizacjami, byś jako sprzedawca mógł skupić się na biznesie, zachowując jednocześnie maksimum czasu. Oferowane pakiety pozwolą Ci dobrać korzystny plan, przystosowany do Twoich wymagań. Ponadto masz szansę wypróbowania naszej platformy bezpłatnie przez dwa tygodnie. Przekonaj się, że korzystanie z niej jest faktycznie proste i rozpocznij swoją przygodę ze sprzedażą w Internecie razem z nami.

Zakładając e-sklep na na naszej platformie nie musisz posiadać zarejestrowanej działalności i możesz swobodnie sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowana. Sklep internetowy bez działalności to dobry pomysł, jeżeli jesteś pasjonatem czegoś i pragniesz połączyć ulubione zajęcie z czerpaniem dochodów z ręcznego tworzenia produktów. To ciekawe rozwiązanie, jeżeli chcesz zacząć zarabiać dodatkowo do wypłaty, ale też sprawdzić pomysł na biznes, w okolicznościach, gdy nie jesteś jeszcze przekonany, jak zostanie przyjęty przez konsumentów. Uruchom e-sklep na Shopelo.pl i zacznij sprzedaż internetową razem z nami. Nasi eksperci służą pomocą na każdym etapie współpracy. Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji.